Kadeřnictví

Redken salon Lorma Praha

Luxusní ošetření Vašich vlasů

Vítejte v exkluzivním kadeřnickém REDKEN salonu LORMA. Tým zkušených kadeřníků se postará o luxusní ošetření Vašich vlasů a poradí Vám s výběrem vhodné vlasové kosmetiky.

NOVÁ ŘADA ALL SOFT a kúra Chemistry

Hebkost pro suché a lámavé vlasy

Nová řada All Soft od Redken, určená pro suché a poškozené vlasy obsahuje pět přípravků: zjemňující šampon, kondicionér, hluboce hydratační masku, krémový sprej Supple Touch a kúru Argan-6. Celá řada příjemně voní po ovoci, připomene vám hrušku, med, citron, jablko i vanilku.

Řadu doprovází nová Redken Chemistry kúra, exkluzivní služba v kadeřnickém salonu.

Redken Chemistry se ve dvou až čtyřech fázích intenzivní péče věnují konkrétním potřebám vlasů. Kúra Chemistry s novým All Soft se zaměřila na nejsušší a lámavé plochy vlasů s efektem hebkosti a jemnosti. Působí tam, kde je jí nejvíce třeba.

RENOVACE REDKEN EXTREME řady

Nejprodávanější řada Redken Extreme bojuje proti zcitlivělým vlasům

Pokud vlasy prošly chemickými službami jako barvení, trvalá, apod., k jejich úpravě často slouží tepelné nástroje (fén, žehlička, natáčky), lámou se, třepí, postrádají lesk, pak jsou zcitlivělé.

Kadeřníci Redken doporučují začít profesionální intenzivní kúrou v salonu - Redken Chemistry, která se přizpůsobí na míru vlasům a pokračovat domácí péčí s s kompletním inovovaným portfoliem řady Extreme.

Ceník - Kadeřnictví

Objednávky:

+420 224 210 230

Otevřeno

pondělí-pátek 9-21 h.
sobota 10-17 h.

Adresa

Senovážné nám.29
101 00 Praha 1

Redken

exkluzivní salon
prodej vlasové kosmetiky